Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Henryka Sienkiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520566

56,17 m2 2 Pokoje 7 103,44 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1912  
399 000,00 PLN szczegóły
Czarna Rola

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551763

33 m2 2 Pokoje 69,70 PLN/m2
Piętro 5 z (5)    
2 300,00 PLN szczegóły
Akacjowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964552089

1 000 m2   89,36 PLN/m2
     
89 360,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551882

298,03 m2 6 pokoi 9 395,03 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 395 m2
2 800 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550192

3 014 m2   152,62 PLN/m2
     
460 000,00 PLN szczegóły
Górska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542145

201,40 m2 5 pokoi 9 726,91 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2013 Działka 2 027 m2
1 959 000,00 PLN szczegóły
Rozłogi

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552104

40 m2 1 pokoi 47,50 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
1 900,00 PLN szczegóły
Wólczyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552091

72,78 m2 3 Pokoje 19 923,00 PLN/m2
Piętro 14 z (14) Rok budowy 2020  
1 450 000,00 PLN szczegóły

Magazyn na sprzedaż

Numer oferty : 34964552046

2 618 m2 10 pokoi 6 302,52 PLN/m2
  Rok budowy 2020 Działka 16 100 m2
16 500 000,00 PLN szczegóły

Magazyn na wynajem

Numer oferty : 34964552047

1 679 m2 10 pokoi 26,21 PLN/m2
  Rok budowy 2020 Działka 16 100 m2
44 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550755

36,82 m2 2 Pokoje 15 616,51 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
575 000,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552097

38,24 m2 2 Pokoje 18 959,21 PLN/m2
Piętro 9 z (16) Rok budowy 1968  
725 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: