Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964493956

3 750 m2   949,33 PLN/m2
     
3 560 000,00 PLN szczegóły
Nowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964493636

63 m2 3 Pokoje 8 333,33 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1970  
525 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964494270

240 m2 5 pokoi 11 037,50 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2001 Działka 1 211 m2
2 649 000,00 PLN szczegóły
Żytnia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964493320

670 m2   149,25 PLN/m2
     
100 000,00 PLN szczegóły
Żytnia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964493315

756 m2   158,73 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły
Mrówcza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531976

162,60 m2 5 pokoi 14 022,14 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2010  
2 280 000,00 PLN szczegóły
Dzięcioła

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964493148

635 m2   943,31 PLN/m2
     
599 000,00 PLN szczegóły
Eliasza Radzikowskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964492818

12 m2 1 pokoi 104,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1960  
1 250,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964492733

1 439 m2   750,00 PLN/m2
     
1 079 250,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964492728

4 443 m2   750,00 PLN/m2
     
3 332 250,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964492630

140 m2 4 Pokoje 3 750,00 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 3 000 m2
525 000,00 PLN szczegóły
Dobrepole

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964492622

112 m2 5 pokoi 10 705,36 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2024 Działka 246 m2
1 199 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: