Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Grabowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964492598

1 448 m2   690,00 PLN/m2
     
999 120,00 PLN szczegóły
Świętojańska

Lokal gastronomiczny na wynajem

Numer oferty : 34964498481

468,88 m2   145,34 PLN/m2
     
68 148,10 PLN szczegóły
Rynek Starego Miasta

Lokal gastronomiczny na wynajem

Numer oferty : 34964498480

622,04 m2   42,86 PLN/m2
  Rok budowy 1810  
26 660,71 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964492449

1 600 m2   743,75 PLN/m2
     
1 190 000,00 PLN szczegóły
Majowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497636

1 278 m2   254,30 PLN/m2
     
325 000,00 PLN szczegóły
Ludwika Narbutta

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964492544

47 m2 3 Pokoje 11 787,23 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1937  
554 000,00 PLN szczegóły
Grodziska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964491626

6 000 m2   116,67 PLN/m2
     
700 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964491597

3 851 m2   386,91 PLN/m2
     
1 490 000,00 PLN szczegóły
Rzepakowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964490848

1 663 m2   250,00 PLN/m2
     
415 750,00 PLN szczegóły
Łomnicka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964491763

1 563 m2   735,76 PLN/m2
     
1 150 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964490595

114 m2 3 Pokoje 16 403,51 PLN/m2
Piętro 13 z (25) Rok budowy 2001  
1 870 000,00 PLN szczegóły
Dobra

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964491409

80 m2 3 Pokoje 100,00 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2007  
8 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: