Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Hala na wynajem

Numer oferty : 34964496880

100 m2 1 pokoi 36,00 PLN/m2
     
3 600,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964496198

146 m2   205,48 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1881  
30 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964496120

3 141 m2   114,29 PLN/m2
     
359 000,00 PLN szczegóły
Kozłówek

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964496116

11 600 m2   344,83 PLN/m2
     
4 000 000,00 PLN szczegóły
Jaśminowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964496058

250 m2 5 pokoi 19 500,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2001  
4 875 000,00 PLN szczegóły
płk. dr. Stanisława Więckowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964496021

66,49 m2 3 Pokoje 6 391,94 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1970  
425 000,00 PLN szczegóły
Przewodowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964495883

370 m2 7 pokoi 7 756,76 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1992 Działka 2 300 m2
2 870 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964495525

2 991 m2   297,56 PLN/m2
     
890 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964513050

47,40 m2 2 Pokoje 7 151,90 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1957  
339 000,00 PLN szczegóły
Rejtana

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539107

2 565 m2   682,26 PLN/m2
     
1 750 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964510454

91,22 m2 3 Pokoje 3 716,29 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
339 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964495100

305 m2 5 pokoi 18 032,79 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 648 m2
5 500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: