Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964497119

952 m2   6 197,48 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2020  
5 900 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531490

24 535 m2   6,11 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964497082

1 300 m2 30 pokoi 2 115,38 PLN/m2
  Rok budowy 2005 Działka 45 000 m2
2 750 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964497697

59 m2 3 Pokoje 3 819,66 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1975  
225 360,00 PLN szczegóły
Józefitów

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964496801

61,59 m2 5 pokoi 11 657,74 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1920  
718 000,00 PLN szczegóły
Ksawerów

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964513235

60 m2 4 Pokoje 130,00 PLN/m2
  Rok budowy 2013  
7 800,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964499498

83,09 m2 3 Pokoje 21 663,26 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2012  
1 800 000,00 PLN szczegóły
Margaretek

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964496643

300 m2 5 pokoi 9 633,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 1 000 m2
2 890 000,00 PLN szczegóły
Kosmonautów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964509345

27 m2 1 pokoi 11 962,96 PLN/m2
Piętro 11 z (12) Rok budowy 1980  
323 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964496598

1 489 m2   267,97 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Szamotulska

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964496553

2 341 m2   426,74 PLN/m2
     
999 000,00 PLN szczegóły
Dzieci Warszawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964496346

79,26 m2 2 Pokoje 14 000,00 PLN/m2
  Rok budowy 2004  
1 109 640,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: