Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Rozłogi

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551106

74,30 m2 7 pokoi 14 804,85 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1978  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Okuniewska

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964552028

890 m2 20 pokoi 2 022,47 PLN/m2
  Rok budowy 1990 Działka 1 212 m2
1 800 000,00 PLN szczegóły
Józefa Chełmońskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550902

72 m2 3 Pokoje 4 430,56 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
319 000,00 PLN szczegóły
Fiołkowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552044

36 m2 2 Pokoje 55,56 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1979  
2 000,00 PLN szczegóły
Szkocka

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551765

5 654 m2   159,18 PLN/m2
     
900 000,00 PLN szczegóły
Północna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546234

180 m2 4 Pokoje 13 833,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 16 476 m2
2 490 000,00 PLN szczegóły
Osiedlowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552056

54,83 m2 2 Pokoje 15 411,27 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2020  
845 000,00 PLN szczegóły
Tomcia Palucha

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543212

60 m2 3 Pokoje 15 983,33 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2001  
959 000,00 PLN szczegóły
Karabeli

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552071

64 m2 3 Pokoje 13 890,63 PLN/m2
Piętro 4 z (8) Rok budowy 1980  
889 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543740

26 m2 1 pokoi 100,00 PLN/m2
Piętro 8 z (8) Rok budowy 2025  
2 600,00 PLN szczegóły
Podolska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964552072

141,30 m2 4 Pokoje 13 934,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 615 m2
1 969 000,00 PLN szczegóły
Heroldów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552058

89,40 m2 4 Pokoje 15 984,34 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2000  
1 429 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: