Znaleziono 5149 ofert

Sortuj

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541353

60 m2 3 Pokoje 2 916,67 PLN/m2
    Działka 236 m2
175 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497915

1 500 m2   100,00 PLN/m2
     
150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497913

1 700 m2   100,00 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły
Gdańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964497901

41,01 m2 3 Pokoje 7 047,06 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1950  
289 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497656

70 m2 3 Pokoje 9 142,86 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 1 950 m2
640 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497646

1 950 m2   328,21 PLN/m2
     
640 000,00 PLN szczegóły
Kazimierzowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497587

1 467 m2   330,61 PLN/m2
     
485 000,00 PLN szczegóły
Cegielniana

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497511

6 066 m2   102,21 PLN/m2
     
620 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964497463

60 m2   2 666,67 PLN/m2
    Działka 1 588 m2
160 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497462

8 800 m2   29,43 PLN/m2
     
259 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964497454

1 500 m2   85,33 PLN/m2
     
128 000,00 PLN szczegóły
Żeglugi Wiślanej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964497729

55,50 m2 3 Pokoje 12 072,07 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2012  
670 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: