Znaleziono 5150 ofert

Sortuj

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551632

3 090 m2   145,31 PLN/m2
     
449 000,00 PLN szczegóły
Jana Kazimierza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551478

82,70 m2 3 Pokoje 82,22 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2009  
6 800,00 PLN szczegóły
Wichrowe Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551589

64,90 m2 3 Pokoje 9 243,45 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1975  
599 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551638

12,14 m2   19 686,99 PLN/m2
     
239 000,00 PLN szczegóły
Kamieniołomy

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551591

21 200 m2   56,60 PLN/m2
     
1 199 920,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550552

13 000 m2   8,00 PLN/m2
     
104 000,00 PLN szczegóły
Kasprzyków

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545245

180 m2 6 pokoi 3 327,78 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1985 Działka 432 m2
599 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550391

20 000 m2   6,00 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły
Sielska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538717

1 128 m2   877,66 PLN/m2
     
990 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550394

5 433 m2   6,00 PLN/m2
     
32 598,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551601

1 463 m2   224,88 PLN/m2
     
329 000,00 PLN szczegóły
Wrzeciono

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551576

37 m2 2 Pokoje 73,51 PLN/m2
Piętro 2 z (10) Rok budowy 1972  
2 720,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: