Znaleziono 5150 ofert

Sortuj

Jana Styki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964509593

121,36 m2 5 pokoi 28 427,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1936  
3 450 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964508063

3 735 m2   80,32 PLN/m2
     
300 000,00 PLN szczegóły
Rzemieślnicza

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964508370

424,27 m2 7 pokoi 2 795,39 PLN/m2
  Rok budowy 1994 Działka 1 780 m2
1 186 000,00 PLN szczegóły
Mogilańska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510722

1 367 m2   1 170,45 PLN/m2
     
1 600 000,00 PLN szczegóły
Klonowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964508209

299,91 m2 6 pokoi 8 635,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 1 643 m2
2 590 000,00 PLN szczegóły
Ossolińskich

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964507880

36 m2 2 Pokoje 58,33 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2024  
2 100,00 PLN szczegóły

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507884

400 m2 15 pokoi 7 497,50 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2010 Działka 1 200 m2
2 999 000,00 PLN szczegóły
Aleksandra Studniarskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964509667

41 m2 2 Pokoje 13 731,71 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2023  
563 000,00 PLN szczegóły
Płocka

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507813

220 m2 6 pokoi 5 409,09 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1990 Działka 84 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły
3 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964507779

56 m2 2 Pokoje 12 482,14 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
699 000,00 PLN szczegóły
Orzechowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507667

5 159 m2   259,74 PLN/m2
     
1 340 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964509709

48,60 m2 1 pokoi 10 089,71 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2022  
490 360,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: