Znaleziono 5150 ofert

Sortuj

Kaliska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964509057

46 m2 2 Pokoje 3 043,48 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1931  
140 000,00 PLN szczegóły
Turkusowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964509140

193,44 m2 6 pokoi 12 872,21 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2017 Działka 450 m2
2 490 000,00 PLN szczegóły
Dworcowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964508960

67,60 m2 2 Pokoje 3 032,54 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
205 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964508864

34 500 m2   150,00 PLN/m2
     
5 175 000,00 PLN szczegóły
Chłodna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964508812

63,70 m2 2 Pokoje 23 547,88 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1913  
1 500 000,00 PLN szczegóły
Nerska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510026

184 m2 5 pokoi 2 692,17 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 409 m2
495 360,00 PLN szczegóły
Franciszkańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964508718

39,24 m2 1 pokoi 6 345,57 PLN/m2
Piętro 9 z (10) Rok budowy 1962  
249 000,00 PLN szczegóły
Felicjanek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964508576

68,38 m2 2 Pokoje 18 280,20 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1891  
1 250 000,00 PLN szczegóły
Wiosny Ludów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964508571

166 m2 9 pokoi 3 614,46 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1920 Działka 833 m2
600 000,00 PLN szczegóły
Nowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964508544

244 m2 6 pokoi 7 336,07 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 1 168 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Kaliska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964508433

25 m2 1 pokoi 3 960,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1931  
99 000,00 PLN szczegóły
Ostródzka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964508409

1 405 m2   1 195,73 PLN/m2
     
1 680 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: