Znaleziono 5150 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510041

88 000 m2   13,64 PLN/m2
     
1 200 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540141

376 m2 6 pokoi 14 494,68 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1936 Działka 1 218 m2
5 450 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964513377

299 m2 6 pokoi 18 026,76 PLN/m2
Piętro z (4) Rok budowy 1988 Działka 608 m2
5 390 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510542

832 m2   108,17 PLN/m2
     
90 000,00 PLN szczegóły
Rzemieślnicza

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964510057

424,27 m2 7 pokoi 2 795,39 PLN/m2
  Rok budowy 1994 Działka 1 780 m2
1 186 000,00 PLN szczegóły
Sosnowy Las

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964511437

64,11 m2 3 Pokoje 20 979,57 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
1 345 000,00 PLN szczegóły
Zygmunta Słomińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964510083

144 m2 4 Pokoje 20 798,61 PLN/m2
Piętro 17 z (23) Rok budowy 2007  
2 995 000,00 PLN szczegóły
Legii Wrzesińskiej

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964509798

1 721 m2   929,69 PLN/m2
     
1 600 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539012

181 m2 5 pokoi 9 386,74 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 1 890 m2
1 699 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964509770

400 m2 13 pokoi 3 975,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2008 Działka 2 862 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964510831

224 m2 5 pokoi 21 875,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2022 Działka 6 000 m2
4 900 000,00 PLN szczegóły
Augustyna Kordeckiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964509810

112 m2 6 pokoi 46,43 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2017  
5 200,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: