Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Rembielińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551111

35 m2 2 Pokoje 14 257,14 PLN/m2
Piętro 7 z (15) Rok budowy 1980  
499 000,00 PLN szczegóły
Nowowiejska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551087

86 m2 4 Pokoje 22 663,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1936  
1 949 000,00 PLN szczegóły
Drogomilska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964551118

62 m2 3 Pokoje 56,45 PLN/m2
Piętro 1 z (9) Rok budowy 1983  
3 500,00 PLN szczegóły
Augustówka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551088

59 m2 3 Pokoje 13 559,00 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2002  
800 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547726

104 m2 4 Pokoje 4 798,08 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
499 000,00 PLN szczegóły
Aleja Rzeczypospolitej

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550167

61,48 m2 3 Pokoje 82,95 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
5 100,00 PLN szczegóły
Bogucianka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551121

153 m2 5 pokoi 10 392,16 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 350 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547637

75 m2 4 Pokoje 7 933,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 972 m2
595 000,00 PLN szczegóły
Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550233

61,32 m2 3 Pokoje 14 514,02 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2001  
890 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 313962

120 m2 3 Pokoje 4 916,67 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 13 800 m2
590 000,00 PLN szczegóły
Czesława Niemena

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551138

222 m2 8 pokoi 6 126,13 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 1 000 m2
1 360 000,00 PLN szczegóły
Włościańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551137

51,30 m2 2 Pokoje 13 060,43 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2021  
670 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: