Znaleziono 5154 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551055

190 m2 5 pokoi 6 263,16 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 1 020 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551085

700 m2   178,57 PLN/m2
     
125 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551062

3 916 m2   98,83 PLN/m2
     
387 000,00 PLN szczegóły
Zwycięska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544874

41 m2 2 Pokoje 65,85 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
2 700,00 PLN szczegóły
Jana Sobieskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545920

64,18 m2 3 Pokoje 5 593,64 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1986  
359 000,00 PLN szczegóły
Śniegociny

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964551075

173,40 m2 6 pokoi 5 651,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2002 Działka 994 m2
980 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551090

38 m2 2 Pokoje 19 736,84 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2017  
750 000,00 PLN szczegóły
Skoczowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551078

104 m2 6 pokoi 5 288,46 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1985 Działka 636 m2
550 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551098

5 000 m2   45,60 PLN/m2
     
228 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Ogórka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545064

83,78 m2 3 Pokoje 5 836,72 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
489 000,00 PLN szczegóły
Łagiewnicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550411

60 m2 3 Pokoje 41,67 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2024  
2 500,00 PLN szczegóły

Magazyn z biurami na wynajem

Numer oferty : 34964544670

702 m2 10 pokoi 47,01 PLN/m2
  Rok budowy 2001 Działka 2 700 m2
33 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: