Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Bysławska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550744

20,33 m2 1 pokoi 8 362,03 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1966  
170 000,00 PLN szczegóły
Dzielna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550786

1 100 m2   227,27 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Szewska

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964550756

68 m2 2 Pokoje 39,71 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
2 700,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550808

1 055 m2   159,00 PLN/m2
     
167 745,00 PLN szczegóły
Barwinka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550765

93,22 m2 4 Pokoje 12 335,34 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2019 Działka 116 m2
1 149 900,00 PLN szczegóły
Warszawska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550814

516 m2   1 259,69 PLN/m2
     
650 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550778

65 m2 2 Pokoje 7 061,54 PLN/m2
    Działka 1 001 m2
459 000,00 PLN szczegóły
Stolarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534014

148,01 m2 2 Pokoje 33 761,23 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1610  
4 997 000,00 PLN szczegóły

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964550749

105 m2 10 pokoi 69,52 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1980  
7 300,00 PLN szczegóły
Kossaka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550804

200 m2 5 pokoi 4 825,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1999 Działka 503 m2
965 000,00 PLN szczegóły
Lodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549616

48 m2 3 Pokoje 12 041,67 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
578 000,00 PLN szczegóły
Sejneńska

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549974

12 079 m2   413,11 PLN/m2
     
4 990 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: