Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Radyńska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964498235

254 m2 7 pokoi 6 295,28 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1958 Działka 533 m2
1 599 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550568

3 008 m2   99,73 PLN/m2
     
300 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550586

1 800 m2   77,78 PLN/m2
     
140 000,00 PLN szczegóły
Jana Sebastiana Bacha

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550579

46,30 m2 2 Pokoje 18 790,50 PLN/m2
Piętro 7 z (10) Rok budowy 1976  
870 000,00 PLN szczegóły
gen. Józefa Hallera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550587

72,90 m2 4 Pokoje 4 389,57 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1980  
320 000,00 PLN szczegóły
Włodarzewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550566

78,80 m2 3 Pokoje 15 101,52 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2000  
1 190 000,00 PLN szczegóły
Macierzanki

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550580

2 007 m2   543,10 PLN/m2
     
1 090 000,00 PLN szczegóły
Nowoursynowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550040

86 m2 3 Pokoje 55,81 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2010  
4 800,00 PLN szczegóły
Bratkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550596

1 189 m2   198,49 PLN/m2
     
236 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550543

159 m2 4 Pokoje 9 427,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2012 Działka 818 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły
Rynarzewska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550190

27,70 m2 1 pokoi 61,37 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1974  
1 700,00 PLN szczegóły
1 Maja

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550593

132 m2 5 pokoi 9 772,73 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 494 m2
1 290 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: