Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Błękitna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964550500

146 m2 5 pokoi 12 321,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1971 Działka 544 m2
1 799 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550297

33,30 m2 1 pokoi 90,09 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2021  
3 000,00 PLN szczegóły
Mokotowska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542694

84 m2 3 Pokoje 94,05 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
7 900,00 PLN szczegóły
Mokotowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542693

84 m2 3 Pokoje 94,05 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
7 900,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964550505

20,33 m2   8 362,03 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1966  
170 000,00 PLN szczegóły
Jasińska

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545685

7 500 m2   86,67 PLN/m2
     
650 000,00 PLN szczegóły
Bedricha Smetany

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550513

55,82 m2 2 Pokoje 7 136,51 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1976  
398 360,00 PLN szczegóły
Stefana Żeromskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550529

40 m2 2 Pokoje 58,00 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1938  
2 300,00 PLN szczegóły
Zamorska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550512

549 m2   798,47 PLN/m2
     
438 360,00 PLN szczegóły
Grzegórzecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550533

79,90 m2 3 Pokoje 68,84 PLN/m2
Piętro 4 z (7)    
5 500,00 PLN szczegóły
Burtowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550514

180 m2 6 pokoi 4 968,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1978 Działka 604 m2
894 360,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550536

1 600 m2   61,88 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: