Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Kazimierzowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550251

130 m2 5 pokoi 123,08 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2010  
16 000,00 PLN szczegóły
Hutnicza

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964548949

35 m2 2 Pokoje 8 542,86 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
299 000,00 PLN szczegóły
św. Walentego

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548914

1 299 m2   153,96 PLN/m2
     
200 000,00 PLN szczegóły
Niesięcin

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550459

890 m2   212,36 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły
Napoleona

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550460

3 000 m2   85,00 PLN/m2
     
255 000,00 PLN szczegóły
Kosmonautów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550457

26,64 m2 1 pokoi 9 346,85 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1964  
249 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550461

1 004 m2   98,61 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły
Zaparkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550342

48 m2 2 Pokoje 6 645,83 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1980  
319 000,00 PLN szczegóły

Dom (Segment skrajny) na wynajem

Numer oferty : 34964550440

137,16 m2 4 Pokoje 109,36 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 835 m2
15 000,00 PLN szczegóły
Powstańców

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546913

29,66 m2 2 Pokoje 19 521,24 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2024  
579 000,00 PLN szczegóły
Czerniakowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550061

78 m2 3 Pokoje 128,21 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2016  
10 000,00 PLN szczegóły
Jana Szymczaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550352

27,22 m2 1 pokoi 21 858,93 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 1960  
595 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: