Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 1343699

600 m2 9 pokoi 11 500,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2011 Działka 551 m2
6 900 000,00 PLN szczegóły
Przewodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550093

50,21 m2 3 Pokoje 6 950,81 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
349 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550317

3 019 m2   96,06 PLN/m2
     
290 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964531283

566 m2 10 pokoi 6 166,08 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2022 Działka 2 594 m2
3 490 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Chrobrego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550357

130 m2 5 pokoi 6 515,38 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2022  
847 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550375

900 m2   110,00 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541466

37 m2 2 Pokoje 40,54 PLN/m2
Piętro 7 z (16)    
1 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550376

900 m2   98,89 PLN/m2
     
89 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548293

56,50 m2 3 Pokoje 53,10 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2026  
3 000,00 PLN szczegóły
Dolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550373

72 m2 3 Pokoje 15 277,78 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1939  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Dom (Półbliźniak) na wynajem

Numer oferty : 34964548853

220 m2   34,09 PLN/m2
    Działka 1 380 m2
7 500,00 PLN szczegóły
Aleja Wilanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550372

160 m2 5 pokoi 13 750,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1995  
2 200 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: