Znaleziono 5163 ofert

Sortuj

Zapustna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543622

63,79 m2 2 Pokoje 14 093,12 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2002  
899 000,00 PLN szczegóły
Księdza Stanisława Kozierowskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964549816

68,35 m2 2 Pokoje 59,99 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2024  
4 100,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550228

1 536 m2   136,72 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548825

821 m2   889,16 PLN/m2
     
730 000,00 PLN szczegóły
Smardzewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549807

61,23 m2 3 Pokoje 12 559,20 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2007  
769 000,00 PLN szczegóły
Heleny Junkiewicz

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550096

46 m2 2 Pokoje 63,04 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1980  
2 900,00 PLN szczegóły
Letniskowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550231

109,50 m2 5 pokoi 7 397,26 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2013 Działka 1 877 m2
810 000,00 PLN szczegóły
Malinowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548811

27 m2 1 pokoi 12 592,59 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
340 000,00 PLN szczegóły
Spokojna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547091

1 673 m2   268,98 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Stefana Żółkiewskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550238

7 268 m2   770,50 PLN/m2
     
5 600 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550241

1 544 m2   136,01 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły
Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550274

90 m2 4 Pokoje 77,77 PLN/m2
Piętro 3 z (8)    
6 999,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: