Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531165

300 m2   8 217,00 PLN/m2
  Rok budowy 2018 Działka 1 000 m2
2 465 100,00 PLN szczegóły
Wincentego Witosa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549402

230 m2   6 086,96 PLN/m2
    Działka 530 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły
Karola Linneusza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549403

36,63 m2 1 pokoi 16 352,72 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1958  
599 000,00 PLN szczegóły
Parcze

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543834

250 m2 5 pokoi 2 480,00 PLN/m2
  Rok budowy 2015 Działka 1 000 m2
620 000,00 PLN szczegóły
Edwarda Raczyńskiego

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964544564

67,70 m2   7 370,75 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
499 000,00 PLN szczegóły
Dobra

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964491409

80 m2 3 Pokoje 100,00 PLN/m2
Piętro 1 z (8) Rok budowy 2007  
8 000,00 PLN szczegóły
Łagiewnicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542413

78,93 m2 3 Pokoje 12 289,37 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2025  
970 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964549421

360,80 m2 11 pokoi 7 178,49 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1930 Działka 472 m2
2 590 000,00 PLN szczegóły
Obornicka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540937

117 m2 5 pokoi 5 974,36 PLN/m2
  Rok budowy 1975 Działka 1 226 m2
699 000,00 PLN szczegóły
Jeżycka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549415

89 m2 4 Pokoje 12 921,35 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1994  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Gumińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549424

67 m2 3 Pokoje 22 223,88 PLN/m2
Piętro 8 z (8) Rok budowy 2022  
1 489 000,00 PLN szczegóły
Ignacego Krasickiego

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549434

249 m2 7 pokoi 30 120,48 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1950 Działka 281 m2
7 500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: