Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Powstań Narodowych

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547880

37 m2 2 Pokoje 11 864,86 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1974  
439 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549254

5 374 m2   7,35 PLN/m2
     
39 500,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549256

4 677 m2   5,35 PLN/m2
     
25 000,00 PLN szczegóły
Działkowa

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964447414

76 891 m2   75,00 PLN/m2
     
5 766 825,00 PLN szczegóły
Górczewska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548218

75 m2 3 Pokoje 57,20 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 2009  
4 290,00 PLN szczegóły

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964469496

130 m2 4 Pokoje 10 538,46 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1987 Działka 2 300 m2
1 370 000,00 PLN szczegóły
Tysiąclecia

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549286

10 800 m2   20,37 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły
Manewrowa

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549288

12 600 m2   27,78 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły
Szałwiowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547900

1 494 m2   250,00 PLN/m2
     
373 500,00 PLN szczegóły
Kowalikowa

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964549393

28 395 m2   27,19 PLN/m2
     
772 000,00 PLN szczegóły
Przedwiośnie

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964548579

123 m2 7 pokoi 47,97 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
5 900,00 PLN szczegóły
Generała Włodzimierza Potasińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549395

58,60 m2 3 Pokoje 15 170,65 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2017  
889 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: