Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Sielawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547384

66,50 m2 3 Pokoje 11 954,89 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2000  
795 000,00 PLN szczegóły
Białej Floty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548368

73,72 m2 3 Pokoje 28 350,52 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 2020  
2 090 000,00 PLN szczegóły
Plac Zesłańców Sybiru

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964548885

918,80 m2   4 026,99 PLN/m2
    Działka 517 m2
3 700 000,00 PLN szczegóły
ks. Ignacego Posadzego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964497166

69,10 m2 3 Pokoje 8 668,60 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1905  
599 000,00 PLN szczegóły
Pokorna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964538999

126 m2 3 Pokoje 29 365,08 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2012  
3 700 000,00 PLN szczegóły
Goplańska

Dom (Bliźniak) na wynajem

Numer oferty : 34964541673

400 m2 7 pokoi 100,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 400 m2
40 000,00 PLN szczegóły

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964548867

57 198 m2   12,06 PLN/m2
    Działka 57 198 m2
690 000,00 PLN szczegóły
Słowackiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548909

4 372 m2   98,35 PLN/m2
     
430 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Wichrowe Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547415

64,90 m2 4 Pokoje 10 616,33 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1975  
689 000,00 PLN szczegóły
Szwedzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548760

57,64 m2 3 Pokoje 20 727,00 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2020  
1 194 704,00 PLN szczegóły
Roślinna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548830

340 m2 5 pokoi 7 000,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 1 617 m2
2 380 000,00 PLN szczegóły
Królowej Jadwigi

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964510758

120,42 m2 5 pokoi 18 269,39 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2025  
2 200 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: