Znaleziono 5166 ofert

Sortuj

Człopska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548022

83,45 m2 3 Pokoje 10 293,59 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2000  
859 000,00 PLN szczegóły
Kościuszki

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964548782

1 100 m2   2 536,36 PLN/m2
  Rok budowy 1980 Działka 3 850 m2
2 790 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548687

336 m2 9 pokoi 6 544,64 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2013 Działka 900 m2
2 199 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542456

57,56 m2 2 Pokoje 21 716,47 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2023  
1 250 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548699

279 m2 6 pokoi 10 032,26 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1991 Działka 1 895 m2
2 799 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548792

70 m2 3 Pokoje 88,57 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2017  
6 200,00 PLN szczegóły
Wiosenna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545905

98 m2   13 265,31 PLN/m2
  Rok budowy 2014 Działka 800 m2
1 300 000,00 PLN szczegóły
Stefana Okrzei

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548799

58,73 m2 2 Pokoje 18 729,78 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 2009  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Gwiezdna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548675

69,67 m2 3 Pokoje 6 961,39 PLN/m2
Piętro 9 z (10)    
485 000,00 PLN szczegóły
Służby Polsce

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548810

42,10 m2 2 Pokoje 17 102,14 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
720 000,00 PLN szczegóły
Bekasów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548801

57,51 m2 3 Pokoje 14 780,04 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2003  
850 000,00 PLN szczegóły
Biruty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536467

53,90 m2 2 Pokoje 12 968,46 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2008  
699 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: