Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Biskupińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546071

77,20 m2 3 Pokoje 36,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2001  
2 800,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548090

801 m2   143,57 PLN/m2
     
115 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542480

25,01 m2 1 pokoi 19 792,08 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
495 000,00 PLN szczegóły
Mogilska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544677

58,88 m2 3 Pokoje 23 997,96 PLN/m2
Piętro 8 z (14) Rok budowy 2025  
1 413 000,00 PLN szczegóły
Brzozowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548091

801 m2   143,57 PLN/m2
     
115 000,00 PLN szczegóły
Jana Skrzetuskiego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544185

2 193 m2   1 000,00 PLN/m2
     
2 193 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546457

2 162 m2   205,00 PLN/m2
     
443 210,00 PLN szczegóły
Wojciecha Bogusławskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544500

63 m2 3 Pokoje 13 095,24 PLN/m2
Piętro 9 z (12)    
825 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506980

11 406 m2   26,30 PLN/m2
     
300 000,00 PLN szczegóły
Aleja Wilanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548102

71,40 m2 3 Pokoje 19 593,84 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2008  
1 399 000,00 PLN szczegóły
Miśnieńska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964544654

320 m2   9 343,75 PLN/m2
  Rok budowy 2009 Działka 628 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547101

81,10 m2 3 Pokoje 17 755,86 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2000  
1 440 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: