Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Kmicica

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547783

1 450 m2   50,00 PLN/m2
     
72 500,00 PLN szczegóły
Placydowska

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547775

3 000 m2   399,00 PLN/m2
     
1 197 000,00 PLN szczegóły
Tatarczana

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547777

824 m2   716,02 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547786

463 m2   429,81 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły
Emila Zegadłowicza

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964547788

77,55 m2 4 Pokoje 103,00 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 1996  
8 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547778

1 358 m2   117,82 PLN/m2
     
160 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547785

740 m2   200,00 PLN/m2
     
148 000,00 PLN szczegóły
Młyńska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964544620

32,12 m2 1 pokoi 116,75 PLN/m2
Piętro 1 z ()    
3 750,00 PLN szczegóły
Hugona Kołłątaja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547795

57,21 m2 3 Pokoje 8 739,73 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2025  
500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539254

980 m2   10 102,04 PLN/m2
     
9 900 000,00 PLN szczegóły
Kani

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520588

149,12 m2 5 pokoi 11 735,52 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 500 m2
1 750 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964531887

1 264 m2   197,78 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: