Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Kochanowskiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542492

2 277 m2   109,79 PLN/m2
     
249 992,00 PLN szczegóły
Zygmunta Modzelewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542517

66 m2 3 Pokoje 16 590,91 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2001  
1 095 000,00 PLN szczegóły
Abecadło

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542483

2 376 m2   2 100,17 PLN/m2
     
4 990 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542480

25,01 m2 1 pokoi 19 792,08 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
495 000,00 PLN szczegóły
Warzelnicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542476

53,15 m2 3 Pokoje 15 898,40 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2022  
845 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542587

12 500 m2   180,00 PLN/m2
     
2 250 000,00 PLN szczegóły
Czeladnicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542475

46,74 m2 2 Pokoje 14 955,07 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1998  
699 000,00 PLN szczegóły
Władysława Reymonta

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964542464

154,60 m2   5 815,01 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995  
899 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542463

2 197 m2   318,62 PLN/m2
     
700 000,00 PLN szczegóły
Piękna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542605

5 486 m2   170,25 PLN/m2
     
934 000,00 PLN szczegóły
Stefana Okrzei

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546411

94 m2 4 Pokoje 35 000,00 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 1906  
3 290 000,00 PLN szczegóły
Janusza Meissnera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542442

84,70 m2 4 Pokoje 11 794,57 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1984  
999 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: