Znaleziono 5168 ofert

Sortuj

Kazimierza Pułaskiego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542382

420 m2 6 pokoi 8 333,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 1 590 m2
3 500 000,00 PLN szczegóły
Średzka

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542381

33 787 m2   100,00 PLN/m2
     
3 378 700,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542392

49,32 m2 2 Pokoje 20 214,92 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2009  
997 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542360

104,08 m2 5 pokoi 19 206,38 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2021  
1 999 000,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542340

91,77 m2 3 Pokoje 20 921,87 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2005  
1 920 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548687

336 m2 9 pokoi 6 544,64 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2013 Działka 900 m2
2 199 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła Woronicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542346

83,09 m2 3 Pokoje 21 663,00 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2012  
1 800 000,00 PLN szczegóły
Jana Blatona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542334

66,30 m2 3 Pokoje 13 559,58 PLN/m2
Piętro 10 z (11)    
899 000,00 PLN szczegóły
Oboźna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542324

115 m2 4 Pokoje 86,96 PLN/m2
Piętro 5 z (6)    
10 000,00 PLN szczegóły
Przejazd

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542320

509 m2 8 pokoi 4 911,59 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 1 020 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły
Piotrkowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542314

90,23 m2 4 Pokoje 5 873,88 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1909  
530 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542307

92,42 m2 3 Pokoje 8 537,11 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2009  
789 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: