Znaleziono 5169 ofert

Sortuj

Cypriana Kamila Norwida

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546894

48,90 m2 2 Pokoje 8 486,71 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1990  
415 000,00 PLN szczegóły
Mieczysława Pożaryskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964538433

70,49 m2 3 Pokoje 78,03 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
5 500,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546052

81,60 m2 3 Pokoje 9 178,92 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2011  
749 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546077

53,75 m2 3 Pokoje 12 279,07 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2025  
660 000,00 PLN szczegóły
Tuszyńska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547769

83 m2 3 Pokoje 8 313,25 PLN/m2
  Rok budowy 1960 Działka 1 256 m2
690 000,00 PLN szczegóły

Dom (Rezydencja) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547034

490 m2 5 pokoi 6 530,61 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 5 000 m2
3 200 000,00 PLN szczegóły
ks. kard. Stefana Wyszyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547753

48,38 m2 2 Pokoje 6 821,00 PLN/m2
Piętro 11 z (11) Rok budowy 1977  
330 000,00 PLN szczegóły

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542301

100 m2 3 Pokoje 3 999,99 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995 Działka 100 m2
399 999,00 PLN szczegóły
Widzewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547756

42,61 m2 2 Pokoje 8 636,47 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 2025  
368 000,00 PLN szczegóły
księdza Bernarda Jarzębskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544944

224 m2 5 pokoi 12 946,43 PLN/m2
  Rok budowy 2023 Działka 719 m2
2 900 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547772

1 054 m2   133,78 PLN/m2
     
141 000,00 PLN szczegóły
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547754

76,08 m2 3 Pokoje 7 360,67 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1989  
560 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: