Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Tadeusza Gajcego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547113

200 m2 5 pokoi 8 000,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 1 188 m2
1 599 999,00 PLN szczegóły
Przełajowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547130

1 928 m2   120,00 PLN/m2
     
231 360,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547116

72 m2 3 Pokoje 4 013,89 PLN/m2
  Rok budowy 1973 Działka 7 600 m2
289 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547128

1 470 m2   198,00 PLN/m2
     
291 060,00 PLN szczegóły
Henryka Sienkiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547111

66,55 m2 3 Pokoje 7 648,38 PLN/m2
Piętro 5 z (13) Rok budowy 1980  
509 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547126

4 848 m2   57,76 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły
św. Maksymiliana Kolbego

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547119

1 900 m2   206,05 PLN/m2
     
391 500,00 PLN szczegóły
Działkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547124

3 000 m2   40,00 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547121

11 100 m2   51,80 PLN/m2
     
575 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544656

96,48 m2 3 Pokoje 24 046,43 PLN/m2
Piętro 2 z (9) Rok budowy 2010  
2 320 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547147

6 306 m2   31,56 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547122

1 634 m2   115,67 PLN/m2
     
189 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: