Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Jerzego Iwanowa-Szajnowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546076

57,39 m2 2 Pokoje 27 008,19 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2023  
1 550 000,00 PLN szczegóły
Łódzka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547131

3 852 m2   77,88 PLN/m2
     
300 000,00 PLN szczegóły
Podskale

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547073

36,10 m2 2 Pokoje 17 867,04 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2014  
645 000,00 PLN szczegóły
Żabia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547127

1 437 m2   150,00 PLN/m2
     
215 550,00 PLN szczegóły
Długa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546412

400 m2 10 pokoi 22 250,00 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1920 Działka 5 966 m2
8 900 000,00 PLN szczegóły
Stefana Okrzei

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546411

94 m2 4 Pokoje 35 000,00 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 1906  
3 290 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547115

210 m2 6 pokoi 1 328,57 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1930 Działka 5 458 m2
279 000,00 PLN szczegóły
Przyszkolna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547120

1 370 m2   123,36 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły
Dworska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547132

3 049 m2   55,43 PLN/m2
     
169 000,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547106

50,95 m2 2 Pokoje 6 457,31 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1930  
329 000,00 PLN szczegóły
Sarnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547110

137,60 m2 5 pokoi 6 388,08 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2000  
879 000,00 PLN szczegóły
Józefa Hallera

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547114

140 m2 3 Pokoje 6 357,14 PLN/m2
    Działka 800 m2
890 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: