Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Zdunowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546671

64,65 m2 3 Pokoje 4 485,69 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1970  
290 000,00 PLN szczegóły
Śmieja Młyn

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546700

1 115 m2   129,00 PLN/m2
     
143 835,00 PLN szczegóły
Reja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546668

61,80 m2 3 Pokoje 6 941,75 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1981  
429 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546688

1 525 m2   81,97 PLN/m2
     
125 000,00 PLN szczegóły
Wadowicka

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546705

1 637 m2   387,90 PLN/m2
     
635 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546701

3 000 m2   42,67 PLN/m2
     
128 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546696

1 800 m2   72,22 PLN/m2
     
130 000,00 PLN szczegóły
Słoneczne Wzgórze

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546693

1 667 m2   99,58 PLN/m2
     
166 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546698

3 021 m2   160,00 PLN/m2
     
483 360,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546699

2 513 m2   83,17 PLN/m2
     
209 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Witosa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546708

994 m2   60,00 PLN/m2
     
59 640,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546670

42,36 m2 1 pokoi 2 596,79 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1925  
110 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: