Znaleziono 5161 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535313

5 565 m2   25,04 PLN/m2
     
139 360,00 PLN szczegóły
Smoleńsk

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964534592

47,67 m2 2 Pokoje 81,81 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2024  
3 900,00 PLN szczegóły

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964532323

596,93 m2   2 092,98 PLN/m2
Piętro 1 z (2)   Działka 1 048 m2
1 249 360,00 PLN szczegóły
Szafirowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964535381

62 m2 2 Pokoje 11 048,39 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2023  
685 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964520956

9 869 m2   15,19 PLN/m2
     
149 900,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535520

175,80 m2 5 pokoi 3 384,53 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 772 m2
595 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964535736

2 500 m2   140,00 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964520841

230 m2 6 pokoi 3 391,30 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 3 304 m2
780 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Romanowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964512878

48,09 m2 3 Pokoje 20 378,46 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 2020  
980 000,00 PLN szczegóły
Przemysłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520784

72,50 m2 3 Pokoje 20 896,55 PLN/m2
Piętro 1 z (7) Rok budowy 2011  
1 515 000,00 PLN szczegóły
Racławicka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 1340959

27 m2 1 pokoi 81,48 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
2 200,00 PLN szczegóły
Strąkowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533358

326 m2 8 pokoi 6 288,34 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2000 Działka 500 m2
2 050 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: