Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Henrykowska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546516

190 m2 5 pokoi 5 257,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 600 m2
999 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546522

363,13 m2 6 pokoi 1 445,76 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2006 Działka 2 047 m2
525 000,00 PLN szczegóły
Letniskowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546606

819 m2   256,41 PLN/m2
     
210 000,00 PLN szczegóły
Dąbrowska

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546617

31 900 m2   120,15 PLN/m2
     
3 832 680,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546546

2 000 m2   73,50 PLN/m2
     
147 000,00 PLN szczegóły
Strykowska

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546595

6 315 m2   249,88 PLN/m2
     
1 578 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546608

3 503 m2   33,40 PLN/m2
     
117 000,00 PLN szczegóły
Ciosnowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546602

767 m2   322,03 PLN/m2
     
247 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546570

1 352 m2   184,91 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Kolumny

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546515

660 m2 18 pokoi 4 545,45 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1993 Działka 34 757 m2
3 000 000,00 PLN szczegóły
Krzeszewska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546559

1 851 m2   99,95 PLN/m2
     
185 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546504

161,52 m2 4 Pokoje 3 696,14 PLN/m2
  Rok budowy 2025 Działka 1 504 m2
597 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: