Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544938

105,40 m2 5 pokoi 5 208,73 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1955  
549 000,00 PLN szczegóły
Turmoncka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544973

60,60 m2 3 Pokoje 10 643,56 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1971  
645 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544950

150 m2 4 Pokoje 12 666,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1998 Działka 1 017 m2
1 900 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544935

53,50 m2 2 Pokoje 4 093,46 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
219 000,00 PLN szczegóły
Północna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546234

180 m2 4 Pokoje 13 833,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 16 476 m2
2 490 000,00 PLN szczegóły
Grunwaldzka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550083

339,10 m2 5 pokoi 2 770,16 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1990 Działka 1 311 m2
939 360,00 PLN szczegóły
Łódzka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544928

112 m2 4 Pokoje 5 794,64 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 450 m2
649 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544924

849 m2   411,07 PLN/m2
     
349 000,00 PLN szczegóły
Gwiaździsta

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964544951

178 m2 5 pokoi 14 376,40 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
2 559 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544918

156 m2 5 pokoi 6 346,15 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1990 Działka 581 m2
990 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544913

168 m2 4 Pokoje 6 839,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 5 100 m2
1 149 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Kadłubka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544907

28 m2 1 pokoi 13 178,57 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1960  
369 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: