Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Klonowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544808

44,75 m2 2 Pokoje 5 921,79 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
265 000,00 PLN szczegóły
Pułkowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544807

153,25 m2 5 pokoi 18 597,06 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2027 Działka 455 m2
2 850 000,00 PLN szczegóły
Pułkowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544806

153,25 m2 5 pokoi 17 944,54 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2027 Działka 456 m2
2 750 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544801

104 m2 4 Pokoje 11 528,85 PLN/m2
Piętro 9 z (9)    
1 199 000,00 PLN szczegóły
Klaudyny Potockiej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544777

49,60 m2 2 Pokoje 12 681,45 PLN/m2
Piętro 0 z (6)    
629 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544770

13 400 m2   8,96 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544769

1 400 m2   42,86 PLN/m2
     
60 000,00 PLN szczegóły
Brzezowiecka

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544767

19,50 m2   43 025,64 PLN/m2
     
839 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544766

1 398 m2   42,92 PLN/m2
     
60 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544774

80 m2 2 Pokoje 2 000,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1904 Działka 2 247 m2
160 000,00 PLN szczegóły
Kamiennogórska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544762

63,66 m2 3 Pokoje 13 572,10 PLN/m2
Piętro 3 z (6)    
864 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544756

4 800 m2   58,33 PLN/m2
     
280 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: