Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Drewnowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546464

49,35 m2 2 Pokoje 7 092,20 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
350 000,00 PLN szczegóły
Reja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546476

48,17 m2 3 Pokoje 5 791,99 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1983  
279 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546496

100,50 m2 3 Pokoje 4 975,11 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1903  
499 999,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546459

1 355 m2   205,00 PLN/m2
     
277 775,00 PLN szczegóły
Rubież

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546472

56 m2 3 Pokoje 12 482,14 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2025  
699 000,00 PLN szczegóły
Garbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540795

43,38 m2 2 Pokoje 18 994,93 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
824 000,00 PLN szczegóły
Wolności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546499

43,50 m2 2 Pokoje 8 712,64 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1971  
379 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546579

1 091 m2   201,65 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546600

1 084 m2   207,56 PLN/m2
     
225 000,00 PLN szczegóły
Wilcza

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546596

787 m2   252,86 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546604

16 043 m2   175,65 PLN/m2
     
2 818 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546612

3 003 m2   42,96 PLN/m2
     
129 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: