Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Fabryczna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545253

80 m2 2 Pokoje 6 125,00 PLN/m2
    Działka 378 m2
490 000,00 PLN szczegóły
Kasprzyków

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545245

180 m2 6 pokoi 3 327,78 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1985 Działka 432 m2
599 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545244

250 m2 3 Pokoje 1 940,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1963 Działka 25 000 m2
485 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545231

105 m2 5 pokoi 3 447,62 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1998 Działka 1 402 m2
362 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545228

80 m2 2 Pokoje 6 875,00 PLN/m2
    Działka 10 000 m2
550 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545222

6 000 m2 2 Pokoje 53,33 PLN/m2
    Działka 3 000 m2
320 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545221

70 m2 3 Pokoje 2 842,86 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 2 000 m2
199 000,00 PLN szczegóły
Długa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545218

158,31 m2 5 pokoi 2 836,21 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 1 375 m2
449 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545213

80 m2 2 Pokoje 10 312,50 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1950 Działka 5 867 m2
825 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545212

70 m2 3 Pokoje 3 857,14 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 22 400 m2
270 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545198

117 m2 4 Pokoje 5 897,44 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1965 Działka 47 100 m2
690 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545197

70 m2 2 Pokoje 4 257,14 PLN/m2
    Działka 3,02 m2
298 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: