Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Aleje Tysiąclecia

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545765

2 436 m2   2 322,66 PLN/m2
     
5 658 000,00 PLN szczegóły

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546353

552,65 m2 30 pokoi 3 257,03 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1995 Działka 331 m2
1 800 000,00 PLN szczegóły
Igańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544732

72 m2 3 Pokoje 10 900,00 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1981  
784 800,00 PLN szczegóły
Pachnąca

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546166

77 m2 3 Pokoje 51,30 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2003  
3 950,00 PLN szczegóły
Sportowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546315

212,68 m2 6 pokoi 2 916,87 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1990 Działka 821 m2
620 360,00 PLN szczegóły
Sielawy

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546371

60,66 m2 3 Pokoje 13 666,34 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
829 000,00 PLN szczegóły
Orla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964520347

65,30 m2 2 Pokoje 9 954,06 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2003  
650 000,00 PLN szczegóły
Wspólna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546374

70 m2 3 Pokoje 5 700,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 400 m2
399 000,00 PLN szczegóły
Walecznych

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519285

231,35 m2 6 pokoi 5 398,75 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 480 m2
1 249 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546213

3 000 m2   41,67 PLN/m2
     
125 000,00 PLN szczegóły
Węgierska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964509431

350,10 m2 6 pokoi 42,84 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2012  
15 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533646

1 084 m2   50,00 PLN/m2
     
54 200,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: