Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545721

99 100 m2   10,04 PLN/m2
     
995 000,00 PLN szczegóły
Stoczniowców

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964545735

3 000 m2   2,33 PLN/m2
     
7 000,00 PLN szczegóły
Stoczniowców

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964545734

450 m2   4,44 PLN/m2
     
2 000,00 PLN szczegóły
Stoczniowców

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964545733

2 000 m2   2,50 PLN/m2
     
5 000,00 PLN szczegóły
Spacerowa

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545719

20 500 m2   219,51 PLN/m2
     
4 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545717

1 454 m2   143,74 PLN/m2
     
209 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545714

1 561 m2   76,87 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545701

13 898 m2   298,60 PLN/m2
     
4 150 000,00 PLN szczegóły
Augusta Cieszkowskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964545700

170 m2 9 pokoi 40,59 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
6 900,00 PLN szczegóły
Kompanii AK "Goplana"

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552643

65 m2 3 Pokoje 17 315,38 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 2020  
1 125 500,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545697

1 279 m2   171,23 PLN/m2
     
219 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545695

2 873 m2   146,19 PLN/m2
     
420 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: