Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545464

47,40 m2 2 Pokoje 12 974,68 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1930  
615 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545461

238 m2 4 Pokoje 1 890,76 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1930 Działka 4 712 m2
450 000,00 PLN szczegóły
Chmielna

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964545458

416 m2 9 pokoi 2 644,23 PLN/m2
  Rok budowy 1956 Działka 416 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły
Kapuściska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545454

51,50 m2 2 Pokoje 7 126,21 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1960  
367 000,00 PLN szczegóły
Rynek

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545453

330 m2 5 pokoi 378,79 PLN/m2
  Rok budowy 200 Działka 417 m2
125 000,00 PLN szczegóły
Ognik

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545452

48,20 m2 3 Pokoje 11 618,26 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1967  
560 000,00 PLN szczegóły
Adama Asnyka

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964545449

4 717 m2 34 pokoi 423,79 PLN/m2
  Rok budowy 1970 Działka 4 717 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545446

93,72 m2 2 Pokoje 7 362,36 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1908  
690 000,00 PLN szczegóły
Kryształowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545445

13 925 m2   350,00 PLN/m2
     
4 873 750,00 PLN szczegóły
Hawelańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545442

41,82 m2 2 Pokoje 15 301,29 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 2024  
639 900,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545429

117,78 m2 4 Pokoje 10 443,20 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2014 Działka 1 005 m2
1 230 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545422

36,70 m2 2 Pokoje 17 956,40 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1967  
659 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: