Znaleziono 5171 ofert

Sortuj

Polna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545693

3 659 m2   311,56 PLN/m2
     
1 140 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545692

3 921 m2   147,92 PLN/m2
     
580 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545691

140,56 m2   11 098,46 PLN/m2
     
1 560 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545688

1 239 m2   242,13 PLN/m2
     
300 000,00 PLN szczegóły
Jasińska

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545685

7 500 m2   86,67 PLN/m2
     
650 000,00 PLN szczegóły
Turystyczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545661

55,60 m2 3 Pokoje 4 838,13 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1970  
269 000,00 PLN szczegóły
Żabiniec

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545650

29,06 m2 1 pokoi 18 926,36 PLN/m2
Piętro 0 z (6) Rok budowy 2013  
550 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545594

23 089 m2   22,78 PLN/m2
     
526 000,00 PLN szczegóły
Działkowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545716

151,20 m2 5 pokoi 9 583,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2009 Działka 395 m2
1 449 000,00 PLN szczegóły
Orla

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545561

45,40 m2 2 Pokoje 5 837,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1964  
265 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Wyspiańskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545560

47,10 m2 2 Pokoje 6 900,21 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1971  
325 000,00 PLN szczegóły
Władysława Broniewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545558

38,50 m2 1 pokoi 6 623,38 PLN/m2
Piętro 11 z (11) Rok budowy 1986  
255 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: