Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Józefa Sierakowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964531561

86,18 m2 4 Pokoje 29 589,23 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2024  
2 550 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546222

120 m2   1 208,33 PLN/m2
    Działka 1 100 m2
145 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544319

1 678 m2   113,23 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
im. Generała Józefa Hallera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544358

46,54 m2 2 Pokoje 14 503,65 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2008  
675 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544324

2 574,33 m2   96,72 PLN/m2
     
249 000,00 PLN szczegóły
Śląska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546224

93,20 m2   4 828,33 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Kolska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546202

41,41 m2 2 Pokoje 9 659,50 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1910  
400 000,00 PLN szczegóły
Piastowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546225

71,50 m2 4 Pokoje 4 895,10 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
350 000,00 PLN szczegóły
Miśnieńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536470

69 m2 4 Pokoje 12 971,01 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
895 000,00 PLN szczegóły
Gwiaździsta

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964442557

60 m2 2 Pokoje 85,00 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 2000  
5 100,00 PLN szczegóły
Tyniecka

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964545423

41 m2 2 Pokoje 73,17 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1936  
3 000,00 PLN szczegóły
Wspólna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546235

70 m2 3 Pokoje 5 700,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 400 m2
399 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: