Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Kolonia

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545791

4 470 m2   125,28 PLN/m2
     
560 000,00 PLN szczegóły
Aleje Jerozolimskie

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545790

76 m2 3 Pokoje 68,42 PLN/m2
Piętro 3 z (16) Rok budowy 1999  
5 200,00 PLN szczegóły
Kolonia

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545789

2 115 m2   125,30 PLN/m2
     
265 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545788

180 m2 6 pokoi 9 944,44 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1987 Działka 999 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Potoki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545797

119 m2 4 Pokoje 25 201,68 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2014  
2 999 000,00 PLN szczegóły
Kożuchowska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545783

415 m2 7 pokoi 3 373,49 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1819 Działka 17 500 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły
Dworcowa

Obiekt handlowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545781

761,90 m2 42 pokoi 2 362,51 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1925 Działka 1 279 m2
1 800 000,00 PLN szczegóły
Artura Grottgera

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545778

41,10 m2 2 Pokoje 7 299,27 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1902  
300 000,00 PLN szczegóły
Pokrzywno

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545777

188 m2 4 Pokoje 7 388,30 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 901 m2
1 389 000,00 PLN szczegóły
Racula-Zakole

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545774

16 100 m2   155,22 PLN/m2
     
2 499 000,00 PLN szczegóły
Błażeja

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964545773

64,74 m2 3 Pokoje 74,14 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 2025  
4 800,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545772

4 500 m2   34,89 PLN/m2
     
157 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: