Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Rajców

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538933

260 m2 7 pokoi 21 115,38 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1977 Działka 174 m2
5 490 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546152

700 m2 8 pokoi 2 285,71 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2005  
1 600 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546158

1 486 m2   89,00 PLN/m2
     
132 254,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544590

300 m2 7 pokoi 11 111,11 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1910 Działka 2 669 m2
3 333 333,00 PLN szczegóły
Dzielna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546176

51,68 m2 2 Pokoje 25 909,00 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2018  
1 339 000,00 PLN szczegóły
Pańska

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964544655

96,48 m2 4 Pokoje 24 046,43 PLN/m2
Piętro 2 z (9) Rok budowy 2010  
2 320 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę bliźniaczą) na sprzedaż

Numer oferty : 3395208

1 500 m2   2 333,33 PLN/m2
     
3 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546180

71 248 m2   112,28 PLN/m2
     
8 000 000,00 PLN szczegóły
Hetmańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544725

26,01 m2 1 pokoi 15 340,25 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
399 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546212

4 300 m2   23,26 PLN/m2
     
100 000,00 PLN szczegóły
Stefana Czarnieckiego

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544330

5 048 m2   300,00 PLN/m2
     
1 514 400,00 PLN szczegóły
Łukowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546218

320 m2   2 781,25 PLN/m2
    Działka 916 m2
890 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: