Znaleziono 5161 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964524654

1 251 m2   95,41 PLN/m2
     
119 360,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519134

6 837 m2   14,53 PLN/m2
     
99 360,00 PLN szczegóły
Kościuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964524653

42,70 m2 2 Pokoje 5 980,33 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1970  
255 360,00 PLN szczegóły
Świętojańska

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964533963

5 354 m2   186,66 PLN/m2
     
999 360,00 PLN szczegóły
Olimpijska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519234

276,10 m2 5 pokoi 5 792,68 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2014 Działka 1 848 m2
1 599 360,00 PLN szczegóły
6 Sierpnia

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964485076

172,64 m2 3 Pokoje 10 000,00 PLN/m2
Piętro 0 z (5)    
1 726 400,00 PLN szczegóły

Magazyn z biurami na sprzedaż

Numer oferty : 34964536867

14 549 m2   515,50 PLN/m2
     
7 500 000,00 PLN szczegóły
6 Sierpnia

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964485078

119,90 m2 4 Pokoje 7 700,00 PLN/m2
Piętro 0 z (5)    
923 230,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964505259

1 000 m2   90,00 PLN/m2
     
90 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964463228

1 509 m2   125,91 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
Adama Próchnika

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964506638

81,94 m2 5 pokoi 7 566,51 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1915  
620 000,00 PLN szczegóły
Łosiówki

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964496490

2 937 m2   150,00 PLN/m2
     
440 550,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: