Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545721

99 100 m2   10,04 PLN/m2
     
995 000,00 PLN szczegóły
Stoczniowców

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964545733

2 000 m2   2,50 PLN/m2
     
5 000,00 PLN szczegóły
Źródlana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545725

37,24 m2 2 Pokoje 13 399,57 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
499 000,00 PLN szczegóły
Stoczniowców

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964545734

450 m2   4,44 PLN/m2
     
2 000,00 PLN szczegóły
Stoczniowców

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964545735

3 000 m2   2,33 PLN/m2
     
7 000,00 PLN szczegóły
Hugona Kołłątaja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545723

35,23 m2 2 Pokoje 16 292,93 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2012  
574 000,00 PLN szczegóły
Stefana Żeromskiego

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545730

131,63 m2 10 pokoi 1 899,26 PLN/m2
  Rok budowy 1900  
250 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545722

880 m2 11 pokoi 3 407,95 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1980 Działka 12 100 m2
2 999 000,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545747

91,59 m2 5 pokoi 3 875,97 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1921  
355 000,00 PLN szczegóły
Ochla-św. Huberta

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545726

244,30 m2 20 pokoi 11 051,99 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2008  
2 700 000,00 PLN szczegóły
Podchorążych

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545728

83 m2 3 Pokoje 8 987,95 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1998  
746 000,00 PLN szczegóły
Zacisze

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964545749

174,70 m2 4 Pokoje 24,61 PLN/m2
  Rok budowy 1985  
4 300,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: