Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Polna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545693

3 659 m2   311,56 PLN/m2
     
1 140 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545697

1 279 m2   171,23 PLN/m2
     
219 000,00 PLN szczegóły
Wysoka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543037

58 m2 3 Pokoje 5 603,45 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1978  
325 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545701

13 898 m2   298,60 PLN/m2
     
4 150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545714

1 561 m2   76,87 PLN/m2
     
120 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Wielkiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544191

66,74 m2 2 Pokoje 18 504,64 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 2006  
1 235 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545717

1 454 m2   143,74 PLN/m2
     
209 000,00 PLN szczegóły
Spacerowa

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545719

20 500 m2   219,51 PLN/m2
     
4 500 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545721

99 100 m2   10,04 PLN/m2
     
995 000,00 PLN szczegóły
Stoczniowców

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964545733

2 000 m2   2,50 PLN/m2
     
5 000,00 PLN szczegóły
Źródlana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545725

37,24 m2 2 Pokoje 13 399,57 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
499 000,00 PLN szczegóły
Stoczniowców

Działka (Przemysłowa) na wynajem

Numer oferty : 34964545734

450 m2   4,44 PLN/m2
     
2 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: