Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544991

1 731 m2   184,86 PLN/m2
     
320 000,00 PLN szczegóły
Rzgowska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964544433

63 m2 4 Pokoje 26,67 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
1 680,00 PLN szczegóły
Klonowa

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545016

1 507 m2   152,20 PLN/m2
     
229 360,00 PLN szczegóły
Rzgowska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964544435

110,50 m2 6 pokoi 30,14 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
3 330,00 PLN szczegóły
Storczykowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544331

80 m2 3 Pokoje 13 937,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1970 Działka 1 208 m2
1 115 000,00 PLN szczegóły
Rzgowska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964544436

60 m2 5 pokoi 45,00 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
2 700,00 PLN szczegóły
Storczykowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544340

1 208 m2   923,01 PLN/m2
     
1 115 000,00 PLN szczegóły
Władysława Biegańskiego

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964540200

194,03 m2 5 pokoi 4 741,53 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1968 Działka 455 m2
920 000,00 PLN szczegóły
Światowida

Lokal gastronomiczny na wynajem

Numer oferty : 34964497311

93,62 m2   101,47 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2018  
9 500,00 PLN szczegóły
Kazimierza Pużaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544190

33,18 m2 1 pokoi 14 978,90 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1962  
497 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544461

1 280 m2   110,00 PLN/m2
     
140 800,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545014

133 m2 4 Pokoje 4 887,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2002 Działka 2 228 m2
650 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: