Znaleziono 5159 ofert

Sortuj

Wioślarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546479

37,21 m2 2 Pokoje 7 363,61 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1967  
274 000,00 PLN szczegóły
Stary Rynek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546478

47,05 m2 3 Pokoje 8 437,83 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1962  
397 000,00 PLN szczegóły
Reja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546476

48,17 m2 3 Pokoje 5 791,99 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1983  
279 000,00 PLN szczegóły
Wólczańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546473

41,61 m2 3 Pokoje 6 488,82 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1940  
270 000,00 PLN szczegóły
Rubież

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546472

56 m2 3 Pokoje 12 482,14 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2025  
699 000,00 PLN szczegóły
Robotnicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546471

28,30 m2 1 pokoi 7 031,80 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1972  
199 000,00 PLN szczegóły
Grunwaldzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546470

28,20 m2 1 pokoi 5 992,91 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1972  
169 000,00 PLN szczegóły
Kombatantów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546469

49,50 m2 2 Pokoje 5 232,32 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1974  
259 000,00 PLN szczegóły
Drewnowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546464

49,35 m2 2 Pokoje 7 092,20 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
350 000,00 PLN szczegóły
Fordońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546463

40,78 m2 2 Pokoje 11 255,52 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 2025  
459 000,00 PLN szczegóły
Józefa Piłsudskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546462

67,42 m2 3 Pokoje 3 396,62 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1965  
229 000,00 PLN szczegóły
Izydora Murka

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546458

1 137 m2   2 629,73 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
2 990 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: