Znaleziono 5170 ofert

Sortuj

Fordońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546463

40,78 m2 2 Pokoje 11 255,52 PLN/m2
Piętro 6 z (7) Rok budowy 2025  
459 000,00 PLN szczegóły
Józefa Piłsudskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546462

67,42 m2 3 Pokoje 3 396,62 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1965  
229 000,00 PLN szczegóły
Izydora Murka

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964546458

1 137 m2   2 629,73 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
2 990 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546454

1 737 m2   768,00 PLN/m2
     
1 334 016,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546459

1 355 m2   205,00 PLN/m2
     
277 775,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546457

2 162 m2   205,00 PLN/m2
     
443 210,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546433

85 m2   4 694,12 PLN/m2
     
399 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546432

1 668 m2   269,00 PLN/m2
     
448 692,00 PLN szczegóły
Rudzka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546431

921 m2   309,45 PLN/m2
     
285 000,00 PLN szczegóły
Długa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546430

2 000 m2   195,00 PLN/m2
     
390 000,00 PLN szczegóły
Kalinowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546427

59 m2 2 Pokoje 8 135,59 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 785 m2
480 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546425

32,50 m2 2 Pokoje 4 923,08 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1950  
160 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: